Mercedes-Benz

Avantajlar

Mercedes-Benz Kasko olarak ihtiyaç duyduğunuz her an ve her koşulda yanınızdayız. Tüm hasar ve sorunlarınızda yetkili servislerimiz hizmetinizdedir.
Sadece 1 yıl değil!

Mercedes-Benz müşterilerine, kapsamları kolay anlaşılır şekilde karmaşık teminatların detayları ile uğraştırmadan, Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin de gücünü arkamıza alarak yıldızım kasko poliçelerini sunuyoruz.

Mercedes-Benz Kasko’nuz ile Mercedes-Benz dünyasının daha bir çok ayrıcalığını yaşayacaksınız. İşte bunlardan bazıları:

* Mercedes-Benz’in güvenlik ve kalite özelliklerinin sürekliliği araçlarımızın üstün teknolojik özellikleri , konfor ve güvenlik sistemleri ile bağlantılıdır. Mercedes-Benz araçlarının bu özelliklerinin ve sistemlerinin ilk günkü gibi devrede olması için tüm onarım işlemleri yetkili servislerimiz tarafından gerçekleştirilir.

* Yetkili servislerimizde eğitimli ve tecrübeli uzmanlar tarafından orijinal yedek parça kullanılarak onarım işlemi gerçekleştirilir.

* Aracınız Daimler standartlarına uygun onarım metodları ile onarılır.

* Yetkili servis çatısı altında yapılan onarım kapsamı 1 yıl boyunca yedek parça ve işçilik garantisine sahiptir.

* Cam hasarları yetkili servislerimizde onarılır veya orijinal cam ile değiştirilir. İlk cam hasarı, hasarsızlık indiriminizi etkilemez.

* Ayrıca Yıldızım Kasko'nuz ile poliçe vadesi sonunda kazanacağınız hasarsızlık indirimini etkilemeden, mini onarımlarınız Mercedes-Benz yetkili servisleri tarafından gerçekleştirilir.

* Tüm risklere karşı sigortalıyı güvence altına alır.

* Standart kaskolara göre daha geniş teminatlar ve daha kapsamlı poliçeler sunulur.

* Tek noktada tam ve kapsamlı hizmet sunulur: Araç servis, finansman ve sigorta

* Tek poliçe ile 4 yıla kadar poliçe imkanı bulunmaktadır. Böylece üzerinde onarım yapılan Mercedes-Benz aracının üstün teknolojik özellikleri, güvenlik sistemleri ve 2.El değeri korunmuş olur.